בתהליך..המתן בבקשה.

IMPREIUM תכנון וניהול פיננסי ביטוח והשקעות

מילות מפתח: סוכן ביטוח , השקעות , פיננסים וחיסכון , ביטוח בריאות וסיעוד , חיסכון , סוכנות ביטוח , ביטוח , ביטוח מנהלים ופנסיה , השקעות אלטרנטיביות , גיוס הון

אודות העסק

IMPREIUM הינה סוכנות לביטוח פרטית עצמאית ואינה שייכת לאף אחת מחברות הביטוח או בתי ההשקעות.
IMPREIUM מתמחה במתן פתרון לצורך הולך וגובר בקרב משקי הבית בישראל, לריכוז כל עולמות הפיננסים והביטוח המשפחתיים תחת קורת גג אחת, תוך הסתכלות הוליסטית רחבה על כל הצרכים, היעדים והשאיפות המשפחתיות בטווחי הזמן השונים.
IMPREIUM מלווה את לקוחותיה באופן צמוד לאורך השנים בכל השינויים אותם עוברים בני המשפ...

קרא עוד...

שירותים

בחינת תיק ביטוח
אנחנו עושים סדר בביטוחים: עוברים ביסודיות על תוכניות הביטוח של התא המשפחתי, בוחנים את הכיסויים הקיימים לעומקם ומנתחים אותם בצורה מלאה ועל פי מידת התאמתן לצורכי ורצונות התא משפחתי.

אנו מאתרים: כפילויות בתשלומים, כפילויות בכיסוי ביטוחי, עלויות ביטוח גבוהות ויקרות, ביטוחים לא מעודכנים, כיסויים ישנים ויקרים ועוד.

דוח מרכז - אנו מכינים עבור הלקוח דו"ח ובו המלצות מדויקות לביצוע הכוללות, בין היתר:
א) הוזלת עלויות ביטוח
ב) ביטול כפל ביטוחי
ג) הוזלת עמלות ודמי ניהול
ד) התאמת מסלולי השקעה
ה) איתור ביטוחי עודף וביטוחי חסר
ו) שדרוג כיסויים שאינם מעודכנים או יקרים ביחס לשוק

מטרת הדו"ח אותו אנו מכינים היא להביא לאופטימיזצית תיק הביטוח של התא המשפחתי.
קבלת פרטים
תכנון לפני פרישה
יכולתנו בגיל הפרישה להשפיע על מצבת נכסינו באמצעות עבודה, פוחתת משמעותית בהשוואה לשנים קודמות. לכן, האתגרים העומדים סמוך לגיל הפרישה מורכבים יותר ומחייבים חשיבה מוקדמת ומושכלת כיצד לנצל את סך הנכסים שנצברו לאורך השנים. לכך יש להוסיף את היבטי המיסוי ושיקולים נוספים הנוגעים לאופן השקעת הכספים, צפי לאירועים משפחתיים ובריאותיים וכן כוונות להותיר כספים לדור הבא. לצורך כל אלו אנו נדרשים לתכנון וליווי פרישה מדויק שיאפשר לנו לשמור על רמת ואיכות החיים לה הורגלנו עד לרגע הפרישה ויציאה לפנסיה.
קבלת פרטים
השקעות אלטרנטיביות
אי הודאות בשווקים הפיננסיים מקשה על המשקיעים לאתר אפיקי השקעה שיש בהם תשואה סבירה מצד אחד ויציבות מצד שני. באמצעות ההשקעה במוצרי השקעה אלטרנטיביים הצליחו המשקיעים להקטין את החשיפה שלהם לתנודתיות בשווקי ההון, להשיג תשואות עודפות ולשנות את רמת הסיכון בתיק בהתאם להעדפתם. רק אפיקים כאלה יאפשרו למשקיעים לבנות תיק השקעות אשר יוכל להבטיח להם סכומי כסף מספיקים לפנסיה, כך שיוכלו לפרוש בגיל שיחליטו עליו ולשמר את רמת החיים שלהם.
קבלת פרטים

כל השירותים (6)

חוות דעת

מיכל רגב  מעצבת גרפית מיכל רגב מעצבת גרפית

הבן שלי נסע לחו"ל פעמיים, אחת אחרי השנייה, כמובן שנזכר ברגע האחרון שצריך לעשות ביטוח נסיעות. פניתי למשרד של לילך והבעיה נפתרה מיד. שירות טוב וזמינות מ...
קרא עוד...

לכל העדכונים

לילך כדורי מתכננת פיננסית

ניהול ותכנון פיננסי ביטוח ו...

עסקים מומלצים בתחום

אתל קמרמן וולמן  סוכנת ביטוח אתל קמרמן וולמן סוכנת ביטוח
אתל קמרמן וולמן ביטוחים
סרג'יו  אפשטיין - סוכן ביטוח סרג'יו אפשטיין - סוכן ביטוח
סרג'יו אפשטיין- סוכן ביטוח - ביטוח בריאות - ביטוח סיעודי - ביטוח חיים - פנסיה - רכב - דירה -עסק