עסקים עושים עסקים הינה פלטפורמה ליצירת קשרים בין עסקים ושיווק העסק

על מנת ליצור את הקשרים הללו עומדים לרשות החברים מספר כלים מרכזיים:

1. קבוצות נטוורקינג

קבוצות הנטוורקינג הינן כלי שיווקי יעיל ואטרקטיבי כיום לארגון עסקים עושים עסקים ישנן 51 קבוצות נטוורקינג פעילות בפריסה ארצית ההרשמה לחודש התנסות בארגון מאפשרת לך להגיע לעד שלושה מפגשי נטוורקינג כאורח . כך תוכל לחוות את הקבוצות באיזורך מכל הבחינות ותוכל להבין איזה איך בעזרת נטוורקינג עסקי תוכל לקדם את העסק שלך .
לפרטים נוספים על קבוצות הנטוורקינג

2. קהילות עסקיות לפי תחום

פה זה המקום ליצור קשרים עם קולגות ועסקים מהתחום שלך. המטרה בקהילה היא לשתף אחד את השני בידע מקצועי, להפנות לקוחות אחד לשני , לשתף פעולה ולהיפגש. בכל קהילה יש מאות חברים מקצועיים ומקצוענים אשר סומכים אחד על השני. הבסיס של כל קהילה הוא אונליין בזירה מיוחדת באתר אשר מאפשרת תקשורת בין בעלי העסקים החברים בקהילה בצורה קלה וידידותית.
בנוסף לכל קהילה יש מספר מפגשים בשנה על מנת להכיר אחד את השני בעיניים.
לפרטים נוספים על הקהילות העסקיות של ביז

3. כלי שיווק אינטרנטיים

אתר אינטרנט - בוחרים אחת מתבניות העיצוב המקסימות העומדות לרשותכם, משנים צבעוניות בהתאם לשפה העיצובית של המותג והטעם האישי, מעלים תמונות של מוצרים ותכנים רלבנטיים ומתחדשים עם אתר אינטרנט חדש לעסק.
מערכת ניהול התוכן של האתר פשוטה ונוחה לתפעול ומאפשרת לשנות, להוסיף ולהוריד תכנים בכל רגע נתון. לבחירתכם, ניתן להקים את האתר תחת הדומיין של BizMakeBiz או לחבר אותו לדומיין שלכם. אתם מוזמנים להעלות באתר תכנים ללא כל הגבלה - האחסון עלינו!
אם יש לכם כבר אתר אינטרנט, כדאי להשתמש באתר זה כאתר לקידום מוצר נישתי, כדף נחיתה לשיווק מבצע נקודתי או כשער מרשים לאתר הבית שלכם. זה כבר שלכם - נצלו את זה.

אתר סלולרי - זה כבר מזמן לא סוד: המכשיר הסלולארי משמש היום את מרבית הצרכנים כמקור אינפורמציה ראשון במעלה ועד היום לא יכולתם לדמיין שגם לעסק שלכם יכול להיות אתר סלולארי בחמש דקות. זה עובד כמו קסם, ואנחנו שמחים לאפשר לעסק שלכם אתר סלולארי ממש כמו לעסקים הגדולים. מגיע לו! האתר כולל חנות וירטואלית, תיק עבודות, ניווט לעסק בקליק, שיחה ישירה מהאתר ועוד פונקציות מתקדמות שניתן להפעיל ממש בלחיצת כפתור..

עמוד פרופיל עסקי - עמוד פרופיל עסקי שלכם באתר BizMakeBiz מעניק לעסק שלכם חשיפה פרסומית בשני ממדים: באתר הארגון מפורסם פרופיל העסק ללמעלה מ- 40,000 אלף בעלי עסקים, צרכנים ומשווקים פוטנציאליים. ברשת האינטרנט הפרופיל העסקי שלכם מהווה חלק מפורטל ארגוני, ולכן הוא עתיד לקבל תנופה מרשימה בתוצאות החיפוש ב Google.
כדאי לשים לב: הפרופיל העסקי הוא הפנים של העסק במרחב הווירטואלי לכן חשוב למלא בדיוק מרבי את פרטי העסק ויצירת קשר, לצייד אותו בתמונה מרשימה, לפרט את מגוון המוצרים או השירותים שהעסק מציע ולבחור בקפידה את מילות וביטויי המפתח באמצעותן יוכל הלקוח הפוטנציאלי הבא למצוא אתכם.

טאבים לפייסבוק עסקי - עסקים רבים פותחים 'פרופיל עסק' בפייסבוק וזה נפלא כדרך נוספת להגיע אל קהל הלקוחות ולייצר עימם שיח שוטף. יחד עם זאת, פייסבוק מאפשר היום מספר מוגבל מאד של אפשרויות באופן הצגת העסק בפרופיל העסקי...אבל לנו יש פתרון נהדר!

באמצעות המערכת של BizMakeBiz תוכלו לממשק את כרטיס העסק שלכם בפייסבוק (בתנאי שיש לעמוד בפייסבוק מעל 2000 לייקים) לכרטיס העסק שלכם באתר הארגון ולהקים לשוניות נוספות כגון:

  • - חוות דעת של לקוחות
  • - תיק עבודות
  • - סרטונים
  • - ומכירת מוצרים On-Line

לשוניות אלה חיוניות להצגה מרשימה ואפקטיבית של העסק ברשת החברתית.

חנות מקוונת - אם יש לכם עסק שמוכר מוצרים, חשוב להשתמש באינטרנט כפלטפורמה מכירתית שעובדת בשבילכם 24/7. המערכת החכמה של BizMakeBiz מאפשרת לכם להעלות מוצרים, לתמחר אותם ולהתחיל למכור. אתר הארגון מאובטח ומאפשר למכור מוצרים בראש שקט. את החנות המקוונת חשוב לחבר לכל הפלטפורמות השיווקיות של העסק - באתר האינטרנט, באתר הסלולרי ובפייסבוק - מעולם לא היה קל יותר להקים חנות באינטרנט !

מערכת מכרזים - הצעות עבודה ישירות למייל - בכל פעם שאחד מעשרות אלפי העסקים בקהילה יוציא מכרז הקשור לתחום ההתמחות שלך, המערכת של BizMakeBiz תאתר אותך כספק אופציונלי ותשלח למייל שלך ליד - אפשרות השתתפות במכרז. אם פרטי המכרז רלבנטיים אליך מהר והגש את ההצעה שלך. יכול להיות מאד שהעבודה הבאה שלך מתחילה כאן!

מערכת קמפיינים- הפצה וירלית של מסרים - כוחה של הקהילה כנבחרת השיווקית של העסק שלך, עשויה לבוא לידי ביטוי גם בגלים שאנחנו מעוררים ברשת. במוקדם או במאוחר תגלו שהמפרגנים האמיתיים לעסק שלכם נמצאים כאן בקהילה , איתנו. כן, אנחנו אוהבים לפרגן זה לזה - בגלל שאנחנו מכירים וסומכים אחד על השני. אם יש לך אירוע, הרצאה, מבצע מיוחד או תוכן מרתק שאתה רוצה לייצר להם חשיפה רחבה, מומלץ לפתוח קמפיין ולהזמין את חברי הקהילה העסקית לעזור לכם להפיץ אותו. זה עובד ובענק! כך מתורגמת חכמת ההמונים לכוחה השיווקי. תנסו. תודו לנו אחר כך…

4. קהילה עסקית אונליין תוססת ופעילה.

פורומים ייעודים , ערוצים על פי ענף מקצועי , אירועים - להתייעץ עם חברי הקהילה בפורום הכללי על רעיון עסקי חדש, לקחת חלק בדיון מרתק בערוץ השיווקי באתר, להירשם למפגש פי 8 או לספר על סדנה שאתם עורכים ולהזמין את חברי הקהילה העסקית… לרשותכם מגוון אפשרויות מדהים לדיאלוג עם חברי הקהילה באתר הארגון. חשוב שתהיו שם - תביעו דעה, תתרמו מהמומחיות שלכם ותחזקו את ההיכרות אתכם ועם העסק שלכם. זוהי הזדמנות נהדרת להיראות ולהישמע בקרב חברי הקהילה בהינף מקלדת- הפכו עצמכם לאייקונים מעורבים, משפיעים וראשונים בתודעה של חברי הקהילה.

מגזין מקצועי - פרסום מאמר מקצועי, טיפים מיוחדים או סיפורי מקרה, מאפשרים ללקוחות פוטנציאליים להתרשם מהידע המקצועי שלכם ולמצב אתכם כמומחים בתחומכם. ככל שתכתבו כמות רבה יותר של רשומות מעניינות ובעלות ערך במגזין העסקי, כך תגדל החשיפה שלכם לקהל היעד ברשת אשר יחפשו בעל מקצוע ומידע בתחום שלכם כל רשומה שתתווסף במגזין עשויה להגביר את כמות הכניסות לעמוד העסק שלכם, להרחבת מאגר הלקוחות הפוטנציאליים וליצירת עסקאות.

סדנת הסברה על הכלים השיווקיים שלנו - נרשמת לארגון עסקים עושים עסקים ?
בוא לסדנה חינם בסדנה אנו נסביר לך איך להשתמש בכלים השיווקיים שהארגון מציע
להרשמה לסדנה